Nazwa stanowiska
Rozwój biznesu i sprzedaż międzynarodowa (m/k/x) w Belgii, Holandii i Luksemburgu (Beneluks)
Opis

Kim jesteśmy?

agriportance GmbH jest młodą, innowacyjną i zrównoważoną firmą oraz platformą usługową dla biometanu/bio-LNG w sektorze paliwowym. Towarzyszymy niezbędnym certyfikatom zrównoważonego rozwoju i pośredniczymy w sprzedaży biometanu od firm rolniczych i nabywców z sektora energetycznego.

Ponieważ jesteśmy stale rozwijającą się firmą z portfolio produktów zorientowanych na klienta, postrzegamy siebie jako przyszłościowego i ekscytującego pracodawcę.

Szukamy dalszego wsparcia - i tu właśnie pojawiasz się Ty. Szukamy silnych talentów sprzedażowych i wdrożeniowców do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:
  • Sprawiasz, że jesteśmy znani w krajach Beneluksu i promujesz nasze skalowanie w swoim regionie zarówno samodzielnie, jak i jako część zespołu.
  • Zamykanie transakcji: Identyfikujesz i kwalifikujesz ekscytujących klientów B2B oraz inspirujesz ich naszymi usługami i jasno przedstawiasz wartość dodaną.
  • Przejmujesz działania wychodzące (poczta, połączenia, spotkania wideo, sprzedaż społecznościowa, wydarzenia itp.) i towarzyszysz konwersji potoku klientów.
  • Jako ekspert ds. marketingu identyfikujesz trendy i opracowujesz nowe, innowacyjne sposoby generowania wzrostu firmy.
  • Wraz z zespołem będziesz towarzyszyć naszym klientom w całym łańcuchu wartości i pomagać im w razie jakichkolwiek pytań.
  • Zapewniasz wysoką jakość danych w naszym systemie CRM.
Wymagane kwalifikacje
  • Sprzedaż jest Twoją pasją: Jesteś pasjonatem swojej dziedziny działalności i naszych usług. Masz już pierwsze doświadczenie w sprzedaży i jesteś dobrze zorientowany w dziedzinie odnawialnych źródeł energii i/lub agrobiznesu.
  • W najlepszym przypadku zdobyłeś już (pierwsze) doświadczenie w branży biogazu.
  • Wnosisz silne umiejętności interpersonalne: autentyczny wygląd, otwarta komunikacja i indywidualne podejście są kluczem do naszego sukcesu.
  • Praca zespołowa: Wzajemne wsparcie jest dla ciebie bardzo ważne. Nie wolno zaniedbywać zabawy i świętowania sukcesów!
  • Cenisz sobie samodzielną pracę, jesteś wysoce zmotywowany i przywiązujesz wagę do skutecznej pracy na rzecz realizacji celów firmy w dynamicznym środowisku pracy.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego i/lub francuskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w branży projektowej będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie z systemami CRM (np. Hubspot) będzie dodatkowym atutem.
  • Dobre umiejętności obsługi pakietu MS Office.
Oferujemy
  • Pracuj tam, gdzie chcesz: Możesz pracować lokalnie w swoim regionie, ale także w naszym nowoczesnym biurze z widokiem na Münster - jak chcesz.
  • Szybko rozwijająca się, młoda firma: krótkie ścieżki komunikacji i podejmowania decyzji, otwarte drzwi, wysoce zmotywowani i pomocni współpracownicy.
  • Stałe wynagrodzenie i premia uzależniona od wyników.
  • Nowoczesne środowisko pracy: kultura informacji zwrotnej, szybka krzywa uczenia się, możliwości rozwoju osobistego z celem długoterminowej współpracy
  • Benefity: 30 dni urlopu, regularne imprezy zespołowe, służbowy telefon komórkowy, wysokiej jakości sprzęt IT i wiele więcej.
  • Nadgodziny chce być opłacony na zewnątrz lub brać czas wolny
  • Dlaczego na tym poprzestać? Dlatego oferujemy różne możliwości dalszego szkolenia.
  • korzyści korporacyjne
Kontakty

Wyślij nam swoją aplikację, a być może wkrótce staniesz się częścią zespołu agriportance.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową lub zadzwoń do Pauline pod numer +49 (0) 157 - 584 96262.
Zgłoszenie można również przesłać pocztą elektroniczną na adres bewerbung@agriportance.com.

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie!

Obciążenie pracą
Pełny etat
Rozpoczęcie zatrudnienia
natychmiast
Czas trwania zatrudnienia
nieograniczony
Miejsce pracy
Lippstädter Straße 54, Münster, NRW, 48155, Niemcy
Możliwość pracy zdalnej
Godziny pracy
40 godzin/tydzień
Data wysłania
18 października 2023 r.
Zamknij okno modalne

Dziękujemy za przesłanie aplikacji. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!