Nazwa stanowiska
Rozwój biznesu i sprzedaż międzynarodowa w Skandynawii (m/k/x)
Opis

Kim jesteśmy?

agriportance GmbH jest młodą, innowacyjną i zrównoważoną firmą oraz platformą usługową dla biometanu/bio-LNG w sektorze paliwowym. Towarzyszymy niezbędnym certyfikatom zrównoważonego rozwoju i pośredniczymy w sprzedaży biometanu od firm rolniczych i nabywców z sektora energetycznego.

Ponieważ jesteśmy stale rozwijającą się firmą z portfolio produktów zorientowanych na klienta, postrzegamy siebie jako przyszłościowego i ekscytującego pracodawcę.

Szukamy dalszego wsparcia - i tu pojawiasz się Ty. Szukamy silnych talentów sprzedażowych i wdrożeniowców do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:
  • Sprawiasz, że jesteśmy znani w Skandynawii i promujesz nasze skalowanie w swoim regionie zarówno niezależnie, jak i jako część zespołu.
  • Zamykanie transakcji: Identyfikujesz i kwalifikujesz ekscytujących klientów B2B oraz inspirujesz ich naszymi usługami i jasno przedstawiasz wartość dodaną.
  • Przejmujesz działania wychodzące (poczta, połączenia, spotkania wideo, sprzedaż społecznościowa, wydarzenia itp.) i towarzyszysz konwersji potoku klientów.
  • Jako ekspert ds. marketingu identyfikujesz trendy i opracowujesz nowe, innowacyjne sposoby generowania wzrostu firmy.
  • Wraz z zespołem będziesz towarzyszyć naszym klientom w całym łańcuchu wartości i pomagać im w razie jakichkolwiek pytań.
  • Zapewniasz wysoką jakość danych w naszym systemie CRM.
Wymagane kwalifikacje
  • Sprzedaż jest Twoją pasją: Jesteś pasjonatem swojej dziedziny działalności i naszych usług. Masz już pierwsze doświadczenie w sprzedaży i jesteś dobrze zorientowany w dziedzinie odnawialnych źródeł energii i/lub agrobiznesu.
  • W najlepszym przypadku zdobyłeś już (pierwsze) doświadczenie w branży biogazu.
  • Wnosisz silne umiejętności interpersonalne: autentyczny wygląd, otwarta komunikacja i indywidualne podejście są kluczem do naszego sukcesu.
  • Praca zespołowa: Wzajemne wsparcie jest dla ciebie bardzo ważne. Nie wolno zaniedbywać zabawy i świętowania sukcesów!
  • Cenisz sobie niezależną pracę, jesteś wysoce zmotywowany i przywiązujesz wagę do skutecznej pracy na rzecz realizacji celów firmy w dynamicznym środowisku pracy.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, norweskiego, duńskiego i szwedzkiego będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w branży projektowej będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie z systemami CRM (np. Hubspot) będzie dodatkowym atutem.
  • Dobre umiejętności obsługi pakietu MS Office.
Oferujemy
  • Pracuj tam, gdzie chcesz: Możesz pracować lokalnie w swoim regionie, ale także w naszym nowoczesnym biurze z widokiem na Münster - jak chcesz.
  • Szybko rozwijająca się, młoda firma: krótkie ścieżki komunikacji i podejmowania decyzji, otwarte drzwi, wysoce zmotywowani i pomocni współpracownicy.
  • Stałe wynagrodzenie i premia uzależniona od wyników.
  • Nadgodziny chce być opłacony na zewnątrz lub brać czas wolny
  • Nowoczesne środowisko pracy: kultura informacji zwrotnej, szybka krzywa uczenia się, możliwości rozwoju osobistego z celem długoterminowej współpracy
  • Benefity: 30 dni urlopu, regularne imprezy zespołowe, służbowy telefon komórkowy, wysokiej jakości sprzęt IT i wiele więcej.
  • korzyści korporacyjne
  • Dlaczego na tym poprzestać: Dlatego oferujemy różne możliwości dalszego szkolenia.
Kontakty

Wyślij nam swoją aplikację, a być może wkrótce staniesz się częścią zespołu agriportance.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową lub zadzwoń do Pauline pod numer +49 (0) 157 - 584 96262.
Zgłoszenie można również przesłać pocztą elektroniczną na adres bewerbung@agriportance.com.

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie!

Obciążenie pracą
Pełny etat
Rozpoczęcie zatrudnienia
natychmiast
Czas trwania zatrudnienia
nieograniczony
Miejsce pracy
Lippstädter Straße 54, Münster, NRW, 48155, Niemcy
Godziny pracy
40-godzinny tydzień pracy
Data wysłania
18 października 2023 r.
Zamknij okno modalne

Dziękujemy za przesłanie aplikacji. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!