Nazwa stanowiska
Account manager (m/k/d) ds. biometanu i limitów GHG

Aby powiększyć nasz zespół, szukamy najbliższego możliwego terminu dla dedykowanego

agriportance GmbH to młoda, innowacyjna i zrównoważona firma oraz platformę usługową dla biometanu/bio-LNG. Wspieramy niezbędną certyfikację zrównoważonego rozwoju i pośredniczymy w sprzedaży biometanu od firm rolniczych i klientów z sektora energetycznego.

W naszej firmie liczba nowych klientów rośnie niemal codziennie w Niemczech i w całej Europie. Wzrost ten umożliwia nam oferowanie usług agriportance Od startupu do scaleupu rozwijać. W rezultacie wiosną przyszłego roku zwiększymy liczbę pracowników z 20 do 30. Teraz brakuje tylko ciebie!

Co jest możliwe z nami? To zależy od Ciebie. Możesz odegrać aktywną rolę w kształtowaniu naszej wspólnej przyszłości. Chcemy aktywnie tworzyć coś wspaniałego. Ty też?

Twoje zadania
  • Rozwój nowych klientów w branży energetycznej i olejów mineralnych
  • Wsparcie dla istniejących klientów
  • Krótko- i długoterminowe umowy w zakresie biometanu i limitów emisji gazów cieplarnianych
  • Inicjowanie umów między partnerami biznesowymi
  • Prezentacja marki agriportance w branży energetycznej i olejów mineralnych
Twój profil
  • Pomyślnie ukończyłeś studia naukowe lub techniczne, takie jak biologia, nauki rolnicze, nauki o żywności lub praktyki zawodowe - mile widziane są również osoby zmieniające karierę.
  • Masz doświadczenie w branży energetycznej i sprzedaży
  • Masz dobre umiejętności perswazji i wdrażania.
  • Jesteś utalentowanym komunikatorem
  • Masz dobre i doświadczone umiejętności obsługi komputera i znajomość pakietu Office 365, zwłaszcza programu Excel.
  • Lubisz pracować w zespole i masz ustrukturyzowaną i
    Odpowiedzialny sposób pracy
  • Płynnie posługujesz się językiem niemieckim i angielskim, inne języki będą dodatkowym atutem.
Byłoby miło
  • Doświadczenie w sektorze energetycznym i sprzedaży
  • Doświadczenie w branży brokerskiej
  • Doświadczenie z systemami CRM, takimi jak Hubspot
Co oferujemy

Korzyści finansowe

  • Wynagrodzenie zależne od wyników
  • Służbowy notebook, służbowy telefon komórkowy i zestaw słuchawkowy
  • Brak zaliczek na wydatki i natychmiastowe otrzymywanie zwrotu kosztów posiłków i przejazdów
  • korzyści korporacyjne

Równowaga między pracą a życiem prywatnym

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • 30 dni urlopu rocznego
  • Rekompensata za nadgodziny w czasie wolnym
  • Psy są mile widziane w miejscu pracy

Kariera i rozwój

  • Szkolenia i możliwości rozwoju. Przejdziesz między innymi wszystkie organizowane przez nas szkolenia wewnętrzne, a także będziesz mieć możliwość uczestniczenia w szkoleniach organizowanych przez zewnętrznych dostawców
  • Programy do samodzielnej nauki, takie jak kursy językowe Babbel, Gdata
  • Intensywne zapoznanie i specjalne procesy wdrażania, a także otrzymanie
    Podręcznik pracownika
  • Płaska hierarchia w ambitnym zespole z dużym potencjałem rozwoju i
    Potencjał kariery

Dojazd do pracy i lokalizacja

  • Bezpłatny parking
  • Dobre połączenia komunikacyjne (autobus i pociąg)
  • Centralna lokalizacja

Świadczenia socjalne

  • Dynamiczny zespół i silna spójność
  • Kultura otwartej informacji zwrotnej
  • Wspólny lunch
  • Kultura
  • Regularne wydarzenia zespołowe
Kontakt

Ciekawi?

Stań się częścią transformacji energetycznej i złóż wniosek pocztą elektroniczną na adres bewerbung@agriportance.com lub zadzwoń bezpośrednio do Pauline, jeśli masz jakiekolwiek pytania: +49 1575 8496262.

Nawet jeśli nie spełniasz wymagań dla 100%Jeśli jesteś entuzjastycznie nastawiony do pracy i zmotywowany, skontaktuj się z nami. Chodzi o ciebieponieważ przywiązujemy dużą wagę do tego, aby nasi pracownicy pasowali do nas i naszej firmy. Dlaczego więc nie przekonać nas do siebie?

I co dalej? Masz możliwość skontaktowania się z nami bezpośrednio. Możesz przesłać nam swoje dokumenty za pośrednictwem naszego formularza zgłoszeniowego lub wysłać je do nas e-mailem. Przede wszystkim ważne jest, abyśmy z Tobą porozmawiali. Odbędziesz krótkie spotkanie wprowadzające z Pauline, naszym kierownikiem BackOffice. Jeśli obie strony będą zadowolone, odbędziesz rozmowę kwalifikacyjną z jednym z naszych dyrektorów zarządzających i ewentualnie z jednym z przyszłych współpracowników. Jeśli obie strony będą zadowolone, będziesz mógł odwiedzić nas w biurze i poznać zespół. Być może wkrótce staniesz się częścią naszego zespołu.

Rodzaj zatrudnienia
Pełny etat
Początek zatrudnienia
natychmiast
Czas trwania zatrudnienia
nieograniczony
Lokalizacja pracy
Lippstädter Straße 54, Münster, NRW, 48155, Niemcy
Praca zdalna odNiemcy
Godziny pracy
40 godzin tygodniowo
Data wysłania
5 grudnia 2023 r.
Zamknij okno modalne

Dziękujemy za przesłanie aplikacji. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!