Nazwa stanowiska
Młodszy opiekun klienta (m/k/d) ds. biometanu i limitów GHG
Opis

W celu powiększenia naszego zespołu poszukujemy zaangażowanej osoby, która dołączy do nas jak najszybciej.

agriportance GmbH jest młodą, innowacyjną i zrównoważoną firmą oraz platformą usługową dla biometanu/bio-LNG. Wspieramy niezbędną certyfikację zrównoważonego rozwoju i pośredniczymy w sprzedaży biometanu od firm rolniczych i klientów z sektora energetycznego.

W naszej firmie liczba nowych klientów rośnie niemal codziennie w Niemczech i w całej Europie. Wzrost ten umożliwia nam oferowanie usług agriportance Od startupu do scaleupu rozwijać. Oznacza to, że wiosną przyszłego roku liczba naszych pracowników wzrośnie z 20 do 30. Jedyne, czego teraz brakuje, to Ty!

Co jest możliwe z nami? To zależy od Ciebie. Możesz odegrać aktywną rolę w kształtowaniu naszej wspólnej przyszłości. Chcemy aktywnie tworzyć coś wspaniałego. Ty też?

Obowiązki
  • Rozwój nowych klientów w branży energetycznej i olejów mineralnych
  • Prezentacja marki agriportance w branży energetycznej i olejów mineralnych
Twój profil
  • Pomyślnie ukończyłeś studia naukowe lub techniczne, takie jak biologia, nauki rolnicze, nauki o żywności lub praktyki zawodowe - mile widziane są również osoby zmieniające karierę.
  • Masz doświadczenie w branży energetycznej i sprzedaży
  • Masz dobre umiejętności perswazji i wdrażania.
  • Jesteś utalentowanym komunikatorem
  • Masz dobre i doświadczone umiejętności obsługi komputera i znajomość pakietu Office 365, zwłaszcza programu Excel.
  • Lubisz pracować w zespole i masz zorganizowany i odpowiedzialny sposób pracy.
  • Płynnie posługujesz się językiem niemieckim i angielskim, inne języki będą dodatkowym atutem.
Byłoby miło
  • Doświadczenie w sektorze energetycznym i sprzedaży
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów telefonicznych
  • Doświadczenie z systemami CRM, takimi jak Hubspot
Co oferujemy:

Korzyści finansowe

  • Wynagrodzenie zależne od wyników
  • Służbowy notebook, służbowy telefon komórkowy i zestaw słuchawkowy
  • Brak zaliczek na wydatki i natychmiastowe otrzymywanie zwrotu kosztów posiłków i przejazdów
  • Korzyści korporacyjne

Równowaga między pracą a życiem prywatnym

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • 30 dni urlopu rocznego
  • Rekompensata za nadgodziny w czasie wolnym
  • Psy są mile widziane w miejscu pracy

Kariera i rozwój

  • Szkolenia i możliwości rozwoju. Przejdziesz między innymi wszystkie organizowane przez nas szkolenia wewnętrzne, a także będziesz mieć możliwość uczestniczenia w szkoleniach organizowanych przez zewnętrznych dostawców
  • Programy do samodzielnej nauki, takie jak kursy językowe Babbel, Gdata
  • Intensywne wprowadzenie i specjalne procesy onboardingu oraz otrzymanie podręcznika pracownika
  • Płaska hierarchia w ambitnym zespole z dużym potencjałem rozwoju i kariery

Dojazd do pracy i lokalizacja

  • Bezpłatny parking
  • Dobre połączenia komunikacyjne (autobus i pociąg)
  • Centralna lokalizacja

Świadczenia socjalne

  • Dynamiczny zespół i silna spójność
  • Kultura otwartej informacji zwrotnej
  • Wspólny lunch
  • Kultura
  • Regularne wydarzenia zespołowe
Interesujące?

Stań się częścią transformacji energetycznej i po prostu złóż wniosek za pośrednictwem naszego formularza zgłoszeniowego lub e-mailem na adres bewerbung@agriportance.com. Jeśli masz jakieś pytania, możesz zadzwonić bezpośrednio do Miriam pod numer +49 1556 6845502.

Nawet jeśli nie spełniasz wymagań 100%, ale jesteś entuzjastycznie nastawiony do pracy i zmotywowany, skontaktuj się z nami. Chodzi o ciebieponieważ przywiązujemy dużą wagę do tego, aby nasi pracownicy pasowali do nas i naszej firmy. Chętnie się z Tobą skontaktujemy!

Co dzieje się później? Po wysłaniu aplikacji ważne jest, abyśmy mogli Cię krótko poznać. Odbędziesz krótką rozmowę kwalifikacyjną z Miriam, naszym kierownikiem ds. zasobów ludzkich. Jeśli obie strony będą do siebie dobrze pasować, odbędziesz rozmowę z jednym z naszych dyrektorów zarządzających i ewentualnie z jednym z przyszłych współpracowników. Jeśli obie strony będą zadowolone, będziesz mógł odwiedzić nas w biurze i poznać zespół. Być może wkrótce staniesz się częścią naszego zespołu.

Rodzaj zatrudnienia
Pełny etat
Początek zatrudnienia
od teraz
Czas trwania zatrudnienia
nieograniczony
Przemysł
Sektor energetyczny
Lokalizacja pracy
Lippstädter Straße 54, Münster, NRW, 48155, Niemcy
Możliwość pracy zdalnej
Data wysłania
5 kwietnia 2024 r.
Zamknij okno modalne

Dziękujemy za przesłanie aplikacji. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!