Nazwa stanowiska
Customer Success Manager (m/k/d) w obszarze energii odnawialnych
O nas

Aby powiększyć nasz zespół, poszukujemy:n zaangażowanych:n

agriportance GmbH jest młodą, innowacyjną i zrównoważoną firmą oraz platformą usługową dla biometanu/bio-LNG w sektorze paliwowym. Wspieramy niezbędną certyfikację zrównoważonego rozwoju i pośredniczymy w sprzedaży biometanu od firm rolniczych i klientów z sektora energetycznego.

W naszej bazie klientów liczba nowych systemów rośnie obecnie do 2-5 sztuk miesięcznie. Ten kierunek rozwoju umożliwia nam agriportance Od startupu do scaleupu rozwijać. Oznacza to, że w nadchodzącym roku powiększymy się do ponad 20 pełnoetatowych pracowników. Jedyne, czego teraz brakuje, to Ty

Co jest możliwe z nami? To zależy od Ciebie. Możesz odegrać aktywną rolę w kształtowaniu naszej wspólnej przyszłości. Chcemy być częścią czegoś wielkiego.Ty też?

Twoje zadania
  • Jesteś odpowiedzialny za obsługę klienta
  • Prezentujesz portfolio produktów klientom i opracowujesz strategie ofertowe dostosowane do potrzeb klienta.
  • Jesteś łącznikiem między naszymi klientami a zespołami ds. sprzedaży, marketingu i produktów.
  • Zapoznajesz klientów z naszymi rozwiązaniami podczas wdrażania.
  • Budujesz relacje z klientami i towarzyszysz we wdrażaniu naszych produktów.
  • Zwiększasz satysfakcję naszych klientów i wzbudzasz zainteresowanie innymi produktami.
  • Jesteś aktywnym uczestnikiem przeglądów sprintów zespołów programistycznych.
Twój profil
  • Pomyślnie ukończyłeś studia naukowe lub techniczne, takie jak biologia, nauki rolnicze, nauki o żywności lub praktyki zawodowe - mile widziane są również osoby zmieniające karierę.
  • Masz doświadczenie jako Customer Success Manager lub chcesz się go z nami nauczyć.
  • Interesujesz się tematyką certyfikacji zrównoważonego rozwoju i odnawialnych źródeł energii
Dobrze mieć:
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Inne umiejętności językowe, w szczególności hiszpański, portugalski, francuski lub polski
  • Doświadczenie z oprogramowaniem do zarządzania projektami, takim jak Jira
  • Doświadczenie z systemami CRM, takimi jak Hubspot
To właśnie oferujemy:

Korzyści finansowe

  • Wynagrodzenie zależne od wyników
  • Służbowy notebook, służbowy telefon komórkowy i zestaw słuchawkowy
  • Brak zaliczek na wydatki i natychmiastowe otrzymywanie zwrotu kosztów posiłków i przejazdów
  • korzyści korporacyjne

Równowaga między pracą a życiem prywatnym

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Nadgodziny mogą zostać wypłacone lub odpracowane
  • 30 dni urlopu rocznego
  • Rekompensata za nadgodziny w czasie wolnym
  • Psy są mile widziane w miejscu pracy

Kariera i rozwój

  • Możliwości dalszej edukacji i szkoleń. Między innymi przejdziesz przez wszystkie wewnętrzne kursy szkoleniowe, które zorganizowaliśmy, a także będziesz mieć możliwość uczestniczenia w kursach szkoleniowych z zewnętrznymi dostawcami, takimi jak REDcert i ISCC.
  • Programy do samodzielnej nauki, takie jak kursy językowe Babbel, Gdata
  • Intensywne wprowadzenie i specjalne procesy onboardingu oraz otrzymanie podręcznika pracownika

Zdrowie, dobre samopoczucie i catering

  • W pełni automatyczny ekspres do kawy oraz szeroki wybór napojów, owoców i przekąsek.
  • Jasne przestrzenie robocze
  • Nowoczesne wyposażenie techniczne
  • Ergonomiczne miejsce pracy

Dojazd do pracy i lokalizacja

  • Bezpłatny parking
  • Dobre połączenia komunikacyjne (autobus i pociąg)
  • Centralna lokalizacja

Świadczenia socjalne

  • Dynamiczny zespół i silna spójność
  • Kultura otwartej informacji zwrotnej
  • Wspólny lunch
  • Kultura Duz
  • Regularne wydarzenia zespołowe
Kontakt

Aby zaoferować najlepszą możliwą wydajność zespołu, połączyliśmy siły z Monday Rocks. Więcej informacji: Lepsze przywództwo w zespole. Lepsza wydajność. | MONTAG.rocks |

Ciekawi?

Stań się częścią transformacji energetycznej i po prostu złóż wniosek pocztą elektroniczną na adres bewerbung@agriportance.com lub zadzwoń bezpośrednio do Pauline, jeśli masz jakiekolwiek pytania: +49 1575 8496262.

Nawet jeśli Jeśli nie spełniasz wymagań na stanowisko 100%, ale jesteś entuzjastycznie nastawiony do pracy i zmotywowany, skontaktuj się z nami.

Chodzi o ciebie, ponieważ przywiązujemy dużą wagę do tego, aby nasi pracownicy pasowali do nas i naszej firmy. Dlaczego więc nie przekonać nas do siebie?

I co dalej? Możesz zadzwonić do nas bezpośrednio, przesłać nam swoje dokumenty za pośrednictwem naszego formularza zgłoszeniowego lub wysłać je do nas pocztą elektroniczną. Ważne dla nas Przede wszystkim porozmawiamy z Tobą. Odbędziesz krótkie spotkanie wprowadzające z Pauline, naszym kierownikiem ds. back office. Jeśli obie strony będą zadowolone, odbędziesz rozmowę kwalifikacyjną z jednym z naszych dyrektorów zarządzających i ewentualnie jednym z przyszłych współpracowników. Jeśli obie strony będą zadowolone, będziesz mógł odwiedzić nas w biurze i poznać zespół. Być może wkrótce staniesz się częścią naszego zespołu.

Rodzaj zatrudnienia
Pełny etat
Początek zatrudnienia
natychmiast
Czas trwania zatrudnienia
nieograniczony
Lokalizacja pracy
Lippstädter Straße 54, Münster, NRW, 48155, Niemcy
Możliwość pracy zdalnej
Godziny pracy
40 godzin/tydzień
Data wysłania
27 października 2023 r.
Obowiązuje do
31 stycznia 2024 r.
Zamknij okno modalne

Dziękujemy za przesłanie aplikacji. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!